Bilgisayar Kursu

Bilgisayar Kursu

AutoCAD kursu kâğıt üzerinde yapılan tüm tasarımların ve çizimlerin bilgisayar ortamına aktarılmasına yardımcı olan AutoCAD adlı yazılımın eğitim programları ile öğretilmesini sağlamaktadır.

Mimarlar, inşaat, makine, elektrik, harita, endüstri, ağaç işleri mühendisleri ve teknikerleri, peyzaj mimarları, iç mimarlar, şehir planlamacıları, mobilya dekoratörleri gibi yaratıcılık gerektiren işleri yapan birçok kişi için AutoCAD kursu bir can simidi. Bu kurs ile tasarlanan her şeyi üç boyutlu olarak görme imkânını bulacaksınız…

Bilgisayar destekli çizim-tasarım programlarından biri olan CATİA (Computer Aided Three-Dimensional Interactive Application), CAD/CAM/CAE sistemlerinin önde gelen çözüm paketidir.

Catia kursu, uçak, otomotiv, makine, dayanıklı tüketim endüstrilerinin, ana sanayi ve san sanayi ürünlerinin bilgisayar destekli tasarımının ve üretiminin yapılması için gereken eğitim programlarını sunmaktadır. Catia kursu; teknik ressamlara, makine mühendislerine ve teknikerlere, tarım makinesi mühendislerine, tasarımcılara, söz konusu alanlarla ilgili bilgisayarda tasarım yapımı ile ilgilenen değişik meslek kollarına ufuklarını geliştirecek çözümler sağlamaktadır.

3D Max, diğer adıyla 3D Studio MAX, Autodesk firmasının kullanıma sunduğu bir animasyon programıdır. 3D Max Kursu ile yaratıcılığınızı geliştirecek, hayallerinizde yaşattığınız tasarımları bilgisayar ortamına aktarabileceksiniz.

Tasarımcıların içlerinde yaşattıkları sanatsal eğilimleri, görünür hale getirebilmelerini kolaylaştıran 3D Max Kursu, 3 boyutlu modelleme yazılımlarının en popüler programını kullanmanın ipuçlarını gösteriyor. Programı kullanmayı öğrenen tasarımcının yaratıcılığı ile oldukça büyüleyici sonuçlara ulaşmak mümkün… Kursta Autodesk 3D Max Mimari Görselleştirme ve Vray Eğitimi, Autodesk Autocad Teknik Çizim Eğitimi, Vray Render Eğitimi gibi dersler verilmektedir.

Televizyonda izlenen reklamlar, sinemalardaki etkileyici efektler, çizgi filmlerdeki animasyonlar bu programın desteği ile yapılmaktadır. Tüm bunların dışında mimarlıkta, endüstriyel ürün tasarımında, jenerik tasarımında, tıbbi ve ticari birçok alanda bu kursun edindirdikleri yararlı olacaktır.

Yorum Yaz