Web sitenizin baskısını çıkarın

Web uygulamaları artık internette ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda kendisini iyiden iyiye hissettrimeye başladı özellikle çoğu kişinin sadece bir kaç dakikasını ayırıp yapabileceği işlemleri bile artık ziyaretçiler aman keşke daha basit ve hızlı yoldan benim yerime halleden bir uygulama olsaydı işte bu noktada sizlerin eminim çoğu zaman aklınıza gelmiştir tabi özellikle tez hazırlayanveya bir yemek tarifi yazmak zorunda kalan yada o tarz işlerle uğraşan arkadaşlar için söylüyorum internette gezdiğiniz bir siteyi sevdiniz gayet eğitici bilgiler var ve siz onları kendinize özgü bir şekilde basmak istiyorsanız bu uygulamamız tam sizlere göre.

Diyeceksiniz kopyala yapıştır var ne diye bu uygulamayı kullanayım diye ama emin olun uygulamaya eliniz alıştıktan sonra o tarz bir işleminiz için bu uygulamayı kullanacaksınız. Size tavsiyem bookmarklarınızda bu uygulama için yer ayırın. Adresimiz printwhatyoulike.

Nasıl kullanılır.

Kısaca anlatayım gerçi kullanımı oldukça kolay. yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi site adresini yazıp entere basıyorsunuz ve karşınıza aşağıdaki gibi bir resim geliyor.

Hemen sol tarafta gördüğünüz gibi bazı seçenekler mevcut örneğin resimlerin eklenmesini iptal edebilir veya arkaplanını kaldırtabilirsiniz dilerseniz seçtiğiniz bir alanın basılmasını sağlayabilirsiniz. İşin en güzel yanı da pdf formatına çevirebilirsiniz sitenizi. Kullanıcılar için oldukça yeterli seçenekler düşünülmüş istediğiniz kısmın basılıp istemediğiniz kısmın basılmaması veya bazı kısımların büyütülmesi gib

Eminim hoşunuza gidecektir çünkü yapılan her uygulama hayatımızı daha da kolaylaştırmak içindir okuduğunuz için teşekkür ederim. Sizinde bildiğiniz bu amaca hizmet eden uygulamalar var ise bizimle paylaşın.

4 Yorum

  1. ashg 04 Mart 2010
  2. Cemal SERT 04 Mart 2010
  3. eyüp21 05 Mart 2010
  4. saidyavuz 11 Mart 2010

Yorum Yaz