Apple Tablet Bu Ay Aramızda

Tarih: 4 Ocak 2010   Yazar: admin  |  4.482 kez okundu
Apple Tablet Bu Ay Aramızda

Apple’ın yıllardır üzerinde çalıştığı ve online gazete ve benzeri gibi içeriklerin okunmasını sağlayacak olan “Apple Tablet” adlı ürünü bu ay vitrinlere yerleştirilecek. Ürün hakkında yapılan tahminlere ve dedikodulara göre Apple Tablet, büyük bir iPhone’a benzeyecek ve devrim niteliğinde özelliklere sahip olacak.

Ürünün 10 inç’lik bir dokunmatik LCD ekranı bulunacak ve iPhone gibi kablosuz internet bağlantısına sahip olacak. Ayrıca ürün Apple’ın online dükkanlarına rahatlıkla bağlanabilecek ve bu sayede internet üzerinden e-kitaplar ve müzikler indirebilmemize olanak sağlayacak. Büyük boyutlarda tasarlanan tablet’in devrimsel nitelikte özelliklere sahip olacağı söyleniyor ancak ortada henüz resmi bir açıklama yok. Ürün hakkında yapılan yorumlar tamamen tahminlerden ve dedikodulardan ibaret.


  Bu yazı için 2 yorum yapılmış.
 1. Furkan Gökçe dedi ki:

  Merhaba. Öncelikle bu güzel blogu hazırladığınız için sizi tebrik ederim.
  Bu Apple tabletin satış fiyatı yaklaşık olsa bile belli mi acaba? Bir de bunun normal bir bilgisayarla ne farkı var? İşlevsel olarak bir PC’nin yapabildiğini yapabiliyor mu yoksa sadece dev bir iPod Touch mu onu anlayamadım.

 2. Burak Dülgar dedi ki:

  Merhaba,
  Yine kesin bir fiyat yok ancak “pcworld.com” dergisinde yazılan habere göre ürünün 500 dolar civarında olması bekleniyor. Tabi buda sadece bir tahminden ibaret. Tablet 10-inch’lik dev bir iPod Touch gibi olacak. HD filmler izlenilebilecek, video oyunları oynanabilecek ve internete girilebilecek. Yine ürünün 3G desteği olması bekleniyor.


Yorum yazmak istermisiniz?

Sorbize RSS Beslemesi    Sorbize E-Posta Aboneliği    Sorbize'yi Facebooktan Takip Edin    Sorbize'yi Twitter'dan Takip Edin    Abone

Yazılar E-Posta'na Gelsin:

Lazım Olabilir
 • Webmaster Portalı
 • Url Kısaltma Servisi
 • Sorbize.com bir çok kategoride güzel ve özgün makaleler okuyabileceğiniz güncel web 2.0 bir blogdur.
  © Tüm Hakları Saklıdır.
  Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.