Elektronik Sigara Likiti ve Terapatik Nikotin

Elektronik Sigara Likiti ve Terapatik Nikotin

Elektronik sigaralarda bildiğimiz gibi birçok özellik vardır. Bu özellikler bizim birçok işimize yarar. Bizi birçok zararlı maddeden korur ve kollar. Hatta sonuç olarak kurtarır. Bunu hangi maddeler yapar? Bu makalemizde size bunu anlatacağız.

Elektronik sigaraların en çok bahsedilen özellikleri şunlardır. Gerçek sigara hissi verir, ekonomiktir, sağlığa zararlı etkisi yoktur ve sigarayı bırakmada etkilidir. En çok bahsedilen özellikleri bunlardır. Eğer bir insan elektronik sigara almak siterse bilin ki yukarıda bahsettiğimiz sebeplerden dolayı elektronik sigarayı almak istemiştir. Bizler elektronik sigaranın sağlığa etkisinden ve sigarayı bırakmadaki sürecinden sizlere bahsedeceğiz.

Elektronik sigara sağlığa zararlı değildir. Gerçek sigarada 5 zarar varsa elektronik sigarada 1 zarar vardır. O da yok diyebilmek için kuvvetli kanıtlarımız da bulunmakta, ama biz yine de hafiften almak için 1 diyelim. Gerçek sigarada nikotin bulunur. Nikotin hem sağlığa zararlıdır ve bağımlılık da yapar. İşte sigaranın kölesi olmanızın nedeni de budur. Sigara sizi kendine bağımlı yapar. Onu bir daha bırakamazsınız. Eğer güçlü bir iradeniz ve kişiliğiniz yoksa gerçekten çok zor. Bu nedenle elektronik sigaradan tardım almanızı istiyoruz. Birçok insan sigaraya karşı kendini kontrol edemez. Bu nedenle bir uzmandan yardım alırcasına elektronik sigaradan yardım alırlar.

Elektronik sigara sizlere nasıl yardımcı olacak? Başlığımızda da görüyorsunuz. Terepatik nikotin sizlerin en büyük yardımcısı olacak. İradenizi zorlamadan kendi isteğinizle sigaradan nefret etmeye başlayacaksınız. Elektronik sigara likitinin içerisinde yer alan terapatik nikotin zamanla sizi nikotinin bağımlılığından kurtaracak ve bir daha asla sigaranın yüzüne bile bakmayacaksınız.

Sağlığınızı kurtarmak için ilk olarak elektronik sigaraya başvurun demiyoruz. En ekonomik yol şudur. İradenize başvurmak. İradeniz güçlüyse ki çoğu insanda güçlü değildir o zaman hiç elektronik sigaraya masraf yapmadan sigarayı bırakabilirsiniz. Ama maalesef bu yol her insan için geçerli değildir. Birçok isnanın iradesi güçlü değildir. Bu nedenle elektronik sigaradan yardım alırlar. Sizler de istediğiniz yolu deneyebilirsiniz.

Yorum Yaz