Soflens 38 Fiyatları ve Hakkında Bilgi

Soflens 38 Fiyatları ve Hakkında Bilgi

Soflens 38 lenslerini ilk defa duymuş olabilirsiniz. Çünkü lens piyasasında çok konuşulan bir lens çeşidi değildir. Estetik anlamda kullanılmadığı için bunu sık kullanmazlar. Bu lensleri anca doktorlar tavsiye eder. Çünkü rahatsız gözler için üretilir.

Soflens 38 nedir?

Soflens 38 düşük oranda su içeren bir lenstir. % 38 su içerir. Bazı gözler için düşük su miktarına sahip lensler önerilir. Takılması da gerekir. Bu nedenle doktorlar bu % 38 su oranına sahip bu lensi önerirler. Soflens 38 budur. Lens fiyatları hakkında bilginiz var olabilir, ancak soflens 38 sadece doktorlar tarafından önerildiği için bunun fiyatı hakkında bir çıkarımda bulunamayacaksınız. Ancak biz size soflens 38 fiyatı hakkında bilgi de vereceğiz.

Soflens 38 çeşitli fiyatlara sahip. İnternet üzerinden alacaksanız sizin için daha uygun olacaktır. Ancak herhangi bir eczaneden alacaksanız daha pahalıya gelecektir. Soflens 38’in internetteki fiyat 40-50 TL arasında. Konu sağlık olduğu zaman paranın bir değeri yoktur. Gözlerinde sorun olanlar doktor tavsiyesi olmada bu lensi kullanmamalıdır. Çünkü bu lens gözlerindeki su miktarına göre verilir. Eğer siz gerekmediği halde bu lensi kullanırsanız bir süre sonra önemli derecede sorunlar ortaya çıkacaktır.

Lenslerin gerekli olmadıkça kullanılmaması gerektiği konusunda da uyarı yapmalıyız. Gözleriniz bozuk olsa bile lens yerine başka alternatif tedavi yöntemleri tercih etmelisiniz. Örneğin lens yerine gözlük takabilirsiniz. Gözlükten çok sıkıldıysanız, psikolojinizi etkileyecek dereceye geldiyse o zaman lens kullanabilirsiniz.

Tedavi yönteminden ziyade lensleri gözleri renklendirmek için kullananlar var. Bu konuda da çok hassas olmalarını öneririz. Çünkü doktorlar neredeyse gözleri bozuk olanlara lensleri tavsiye etmeyecekler. Bu nedenle gözlerinizde herhangi bir sorununuz yoksa lens tercih etmeyiniz. Çünkü lensler gözlerin hava almasını önler. Gözler oksijensiz kalınca kırmızı kırmızı damarlar çıkmaya başlar. Damarlar oksijen alma ümidi ile çıkar. Ancak lensten yine geçemez.

Lenslerin yararlarından çok zararları vardır. Bu nedenle mümkün oldukça onlardan uzak durmaya çalışınız.

1 Yorum

  1. Tarık 05 Mart 2013

Yorum Yaz