Monopoly Türkiye Geliyor!

Çoğu kişinin oynamamış olsa da en azından adını duyduğu ve bildiği bir oyun olan Monopoly, oylarınızın sayesinde Monopoly Türkiye olarak geliyor. 28 Şubat 2010 tarihine kadar isteyen herkes turkiyeoyveriyor.com adresinden kayıt olup istediği şehrin eklenmesi için oy verebilecek. Verilen oylardan her biri; ay yıldızlı bayrağımızı taşıyacak olan bu kutu oyununda yer alacak şehirleri belirleyecek.

Oyunda; en yüksek oyları alan, Türkiye’nin 22 güzel şehri bulunacak. Doğduğunuz, büyüdüğünüz ya da şu an yaşadığınız şehri bu 22 güzel şehirden biri yapabilmek için, her gün 3 oy (üçüde farklı şehire) verebilirsiniz. Bunun yanısıra oy veren kişiler arasından 100 kişi seçilecek. Bu kişiler Monopoly Türkiye’nin ilk sahipleri olacak.

Sıralamaya bakıldığında Giresun ilk sırada yerini almış durumda. İstanbul, Eskişehir, İzmir ve Ankara verilen oylar sayesinde üst sıralarda.

Türkiye oy veriyor, Monopoly Türkiye’ye geliyor :) Bu siteyi ve oyunun çıkış sürecini Twitter adresinden yakından takip edebilirsiniz.

Arkaplandaki müzik gerçekten çok anlamlı. Güzel bir oyun olucağa benziyor, emeği geçen ve oy veren herkese teşekkürler.

Yorum Yaz